Наше опитування
Статус відвідувача сайту
Всього відповідей: 95
Головна » Архів матеріалів

На основному старті 2010 року(на Чемпіонат Європи житомирські легкоатлети не попали) чемпіоном України став Осмолович Олександр з бігу на 800 м(1.48,33); призове ІІІ місце у Наталії Богатко з бігу на 400 м(53,43). 4 місце у Людмили Коваленко - 10000м(34:08.27) яка в залік Молодіжних Ігор України виборола 2 золотих нагороди з бігу на 1500 та 10000 м, які вивели команду Житомирської області на 8 місце в Україні. Ще п'ять легкоатлетів принесли залікові очки(попали у 12 кращих)

Переглядів: 508 | Додав: flaz | Дата: 15.08.2010 | Коментарі (0)

17-20.02.2010 у м. СУМИ проходив Чемпіонат України з легкої атлетики. Результати збірної команди області на сайті ФЛАУ. Чемпіонкою України стала Олена Шевчук у ходьбі на 5 км. Третю сходинку зайняла Наталія Гапчук з Бердичіва у стрибках у висоту. В шістку на Чемпіонаті потрапили: Олександр Венгловський - с/х 10 км, Наталія Богатко - біг на 400 м та естафетна команда чоловіків 4х400 м.
Переглядів: 583 | Додав: flaz | Дата: 22.02.2010 | Коментарі (0)

22-23.09.09 завершились змагання Кубку України серед ШВСМ, 25-27.09.09 проїшов Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР. Результати на сайті ФЛАУ. Призерами ціх змагань стали: Гапчук Наталія у стрибках у висоту, Коваленко Людмила з бігу на 1500 м. та Богатко Наталія з бігу на 400 м..
Переглядів: 610 | Додав: flaz | Дата: 30.09.2009 | Коментарі (0)

Чемпіонами України серед молоді(до 23) стали: Гапчук Наталія - 186 см у стрибках у висоту, Коваленко Людмила - 4.19,32  з бігу на 1500 м. Єстафетна команда з бігу 4х400 м.- 3.13,64 зайняла 2 місце: Кухар Богдан, Гаврилюк Олександр, Корпан Анатолій, Козій Василь.

Результати фіналистів: Богатко Наталія - 53,65 сек. з бігу на 400 м, Подакін Віталій 1.51,54 та Корпан Анатолій 1.51,73 - з бігу на 800 м, Сухотська Юлія - 1.03,14 се. з бігу на 400 м с/б.

Решта результати на сайті ФЛАУ. Особистий рахунок команди Житомирської області в розділі КАЛЕНДАР-ДОКУМЕНТИ.

Переглядів: 723 | Додав: flaz | Дата: 08.07.2009 | Коментарі (0)

25.06.2009 р. о 10.00 в Житомирський ОДА відбудеться прес-конференція  присвячена вдалим виступам спортсменів на міжнародних змаганнях.

Юрій Кримаренко вже багато років представляє Житомирську та Київську область на міжнародному рівні.

Тепер представляємо Олександра Осмоловича - нову зірку, яку готувала виключно Житомирська область. Довідково: Олександр Осмолович 1985 р.н. з м. Коростишів. Навчається у Національному агроекологічному університеті (м. Житомир), член штатної збірної команди України з легкої атлетики, многократний переможець Чемпіонатів України та міжнародних змагань.
  У 2007 р. виборов 2 місце на молодіжному Чемпіонаті Європи та брав участь у Всесвітній Універсіаді, яка проходила у Бангкоку (Таїланд).
  У 2009 р. на міжнародних змаганнях у м. Спала(Польща) виконав норматив майстра спорту міжнародного класу – показавши один з кращих результатів у Європі. 6-8 березня 2009 р. Олександ ... Читати далі »

Переглядів: 767 | Додав: flaz | Дата: 24.06.2009 | Коментарі (0)

Друге місце На Чемпіонаті Європи з легкої атлетики виборов Олександр Осмолович з бігу на 800 м, подолавши дістанцію за 1.48,05 сек.. Поздоровляємо Олександра та його тренера Володимира Романовича Зорніка.

Переглядів: 736 | Додав: flaz | Дата: 21.06.2009 | Коментарі (0)

Впевнену перемогу в Кубку України у м. Ялта з бігу на 800 м одержав наш земляк Олександр Осмолович з результатом 1.47,86 сек..                                                                     Призерами змагань стали: Гапчук Наталія у стрибках у висоту (186 см), та Олексій Рачковський з бігу на 400 м(46,35 сек.)                                                                                           Наталія Богатко п'ята з бігу на 400 м з/б - 58,12 сек.,Людмила Коваленко шоста на 1500 м - 4.24,20 сек..             ... Читати далі »
Переглядів: 766 | Додав: flaz | Дата: 05.06.2009 | Коментарі (0)

Міністерство освіти і науки планує у майбутньому індивідуалізувати уроки з фізкультури, поступово перейшовши на заняття у секціях. Про це сьогодні під час брифінгу заявив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський, передає кореспондент «proUA».
«Ми взагалі змінили філософію оцінювання з фізичної культури спорту. Оцінювати не оці нормативи, які недосяжні, а оцінювати, що дитина завтра зробила краще і вдаліше ніж сьогодні. Індивідуальний вектор кожної дитини. Ми хочемо індивідуалізувати, а з часом поступово переходити до занять у секціях», – зазначив Павло Полянський.
Загалом, за словами міністра, скасування нормативів сталося через тотальну критику Міносвіти з боку ЗМІ. «Критика Міністерства вихолостила все. Ми зняли у цій програмі такі складні дисципліни і пом’якшили нормативи. Складно сказати, наскільки це все збережеться, тому що є загроза геть понизити планку, щоб дитинка тільки сиділа і не ворушилася, бо не дай Бог що станеться», – сказав заступник міністра.
Наг ... Читати далі »
Переглядів: 731 | Додав: flaz | Дата: 14.04.2009 | Коментарі (0)

З 01.01.2009 р. у змаганнях національного рівня могут приймати участь тількі члени Федерації легкої атлетики України.
Переглядів: 710 | Додав: flaz | Дата: 23.11.2008 | Коментарі (0)

В розділі КАЛЕНДАР-ДОКУМЕНТИ можна ознайомітись з бланками: Заява у ФЛАУ, Відомость про сплату членських внесків, Реєстр членів ФЛАУ.
Переглядів: 755 | Додав: flaz | Дата: 22.11.2008 | Коментарі (0)